Návrat ponorky ev.č.3062 z lakovny

Z hostivařské lakovny se vrátila ponorka ev.č.3062. Ponorka dostává starší vzhled z počátku provozu, čímž se přibližuje k muzejnímu vozu ev.č.3063. Místo plechového límce pod čelním reflektorem z konce provozu je doplněna dřevěná rozeta a "kapsa" na "tágo" se přesunula zpod vozu na čelo vedle reflektoru. To byla připomínka něldejšího "S" provozu (samoobslužného provozu cestujících), kdy "tágo" muselo vyklidit pozici na čele plechové tabulce s "eskem", které právě o oné samoobslužnosti informovalo.

Největší změnou je přelakování spodních ploch boků ze žluté na krémovou a doplnění olinkování těchto ploch. Na pravý bok přibyly i nápisy VSTUP a VÝSTUP vyrobené na 3D tiskárně. Maličkostí už je změna městských znaků z aktuálních s bílým podkladem na retro hnědé.

Ponorka postupně prošla rekonstrukcí interieru a na závěr i vnějšího vzhledu.​​​​